![](https://voicehouse.co/wp-content/uploads/2022/07/zeniawywiaddyrektorka-pryvitprzyjaciele.jpg)
![](https://voicehouse.co/wp-content/uploads/2023/08/gradient-ukraine-in-brief.png)
„Це була моя сім’я, моя родина”
Наталія Ровицька — директорка «Першої української школи у Польщі» в місті Варшава. Пані Наталія з Маріуполя, приїхала у Варшаву наприкінці березня, після того, як 12 березня росіяни розбомбили 66-ту школу.
Там вона працювала на посаді директора останні 13 років. Вона розповідає Євгенії Мотрич про свою школу, родину та про початок вторгнення росіян в Маріуполь. Привіт, друзі! SHORT це подкаст, у якому Євгенія Мотрич представляє інформацію для українців, які опинилися в Польщі.
Партнером подкасту є банк BNP Paribas.
![](https://voicehouse.co/wp-content/uploads/2022/07/zeniawywiaddyrektorka-pryvitprzyjaciele.jpg)
Там вона працювала на посаді директора останні 13 років. Вона розповідає Євгенії Мотрич про свою школу, родину та про початок вторгнення росіян в Маріуполь. Привіт, друзі! SHORT це подкаст, у якому Євгенія Мотрич представляє інформацію для українців, які опинилися в Польщі.
Партнером подкасту є банк BNP Paribas.